FAQ

Pytania i odpowiedzi

Choinki na O! Choinka dostarczamy w każde miejsce w Polsce. Nie ma znaczenia czy choinkę zamawiasz do małego miasteczka czy do dużego - choinki dostarczamy wszędzie.
Obecnie dostawa jest całkowicie darmowa, aczkolwiek przy niektórych choinkach może pojawić się dodatkowa opłata, o której zostaniesz poinformowany przez złożeniem zamówienia. Jeśli informacji o dodatkowych kosztach dostawy nie ma, oznacza to że ich nie ma i dostawa wynosi 0 zł.
Robimy wszystko co w naszej mocy, aby choinki dostarczane były maksymalnie do 48h od momentu złożenia zamówienia i opłacenia. W każdej chwili możesz sprawdzić status dostawy choinki przechodząc do zakładki śledź zamówienie.
W zakładce Kontakt zamieściliśmy wszystkie informacje odnośnie naszej firmy. Dane firmy zamieszczone są również w Regulaminie portalu O-Choinka.pl. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego na wskazane dane.
Obecnie płatności przyjmujemy za pośrednictwem Hotpay.pl czyli szybkich przelewów online. Można zapłacić również wybierając formę płatności Blik.
Płatności online za zamówienie nie dokonujesz bezpośrednio przez o-choinka.pl, ale na stronie licencjonowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego systemu płatności Hotpay. Oznacza to, że firma spełnia wszystkie wymagania bezpieczeństwa, a Twoje dane są bezpieczne. Dodatkowo O-Choinka.pl zapewnia szyfrowane połączenie SSL dzięki czemu Twoje dane są poufne.
Zamówienia można składać przez całą dobę. Choinki wysyłamy od 8 rano od poniedziałku do soboty po 3x dziennie (8:00, 12:00, 17:00).
Zadzwoń